Iata ca a mai trecut o luna, luna august, si cu ea s-a dus si vara. A venit toamna, atat din punct de vedere calendaristic dar si conform vremii de afara. Desi nu am avut parte de prea multe zile caniculare in aceasta vara parca totusi timpul s-a scurs prea repede. Dar sa nu fim tristi, toamna e un anotimp frumos, mie personal imi place foarte mult.
Luna aceasta nu am avut prea multe preferate si nici nu am facut noi descoperiri. In ceea ce priveste ingrijirea si machiajul tenului am abuzat zilnic de aceste doua produse:
Luna aceasta nu am avut prea multe preferate si nici nu am facut noi descoperiri. In ceea ce priveste ingrijirea si machiajul tenului am abuzat zilnic de aceste doua produse:
- lotiunea micelara Bioderma, gasiti recenzia sa pe blog.
- cc cream Elmiplant (review aici).
Ambele produse mi s-au parut foarte usoare si delicate cu tenul, perfecte pentru zilele de vara.
In ceea ce priveste ingrijirea corpului mi s-a pus pata pe produsele Nivea.
Imi plac foarte mult gelurile lor de dus. Ceea ce ma atrage cel mai mult la aceste produse de curatare corporala este faptul ca lasa pielea hidratata si catifelata, spre deosebire de multe alte geluri care o usuca. Au si un miros placut, si o multime de variante de unde poti alege.
Voua va plac gelurile de dus Nivea?




