In luna noiembrie am dat gata cateva produse, nu foarte multe, dar suficiente pentru a face o postare specifica. Iata care au fost goliciunile lunii care tocmai a trecut:
- samponul L'OREAL ELVIVE ARGININA RESIST, un produs bun, spala bine parul, ii dadea volum iar firul de par se ingrasa mai greu;
- deodorantul Rexona a fost bunicel, mediocru ca sa spun asa, nici cel mai bun dar nu a fost nici vreo dezamagire'
- apa de toaleta Biotissima am folosit-o pana la ultima picatura, mi-a placut mult;
- am mai terminat inca un tub de h&s;
- piatra de alaun a fost un esec total, asa ca am decis sa imbratiseze cosul de gunoi pentru ca imi ocupa spatiul si imi facea mai multi nervi de fiecare data cand dadeam cu ochii de ea, o mare dezamagire;
- CC cream-ul de la Elmiplant mi-a placut, un produs ieftin si bun;
- rimelul si tusul Bestcolor mi-au placut mult, le-am folosit zilnic;
- despre crema BIODERMA Sensibio Rich v-am mai vorbit, momentan nu cred ca o voi recumpara deoarece ma inteleg bine cu surata ei Tolerance;
- un produs bun care deja l-am recumparat este crema pentru epilare faciala de la Avon, eficienta, rapida si fara durere si iritatii.
- samponul L'OREAL ELVIVE ARGININA RESIST, un produs bun, spala bine parul, ii dadea volum iar firul de par se ingrasa mai greu;
- deodorantul Rexona a fost bunicel, mediocru ca sa spun asa, nici cel mai bun dar nu a fost nici vreo dezamagire'
- apa de toaleta Biotissima am folosit-o pana la ultima picatura, mi-a placut mult;
- am mai terminat inca un tub de h&s;
- piatra de alaun a fost un esec total, asa ca am decis sa imbratiseze cosul de gunoi pentru ca imi ocupa spatiul si imi facea mai multi nervi de fiecare data cand dadeam cu ochii de ea, o mare dezamagire;
- CC cream-ul de la Elmiplant mi-a placut, un produs ieftin si bun;
- rimelul si tusul Bestcolor mi-au placut mult, le-am folosit zilnic;
- despre crema BIODERMA Sensibio Rich v-am mai vorbit, momentan nu cred ca o voi recumpara deoarece ma inteleg bine cu surata ei Tolerance;
- un produs bun care deja l-am recumparat este crema pentru epilare faciala de la Avon, eficienta, rapida si fara durere si iritatii.
Cam acestea au fost recipentele golite in ultima perioada. Sper ca in viitoarea postare de acest gen sa fie ceva mai multe.









